כח בכסלו  / יום חמישי 02 דצמבר 2021 | פרשת השבוע: מקץ
 
dot  הוסף למועדפים   dot  הפוך לעמוד הבית  
 
   
    הירשם    |    התחבר
  
    החשבון שלי     מעקב הזמנות     עזרה
 
 
  המדינה שלי:  
  ארצות הברית   
 
   שפה:  
  עברית   
 
   המטבע שלי:  
  דולר ארה"ב   
 
   
עמוד הבית חנות ברסלב ספרונים, תפילות וברכונים מבצעים 🎉 מוצרי דת ויודאיקה משחקים ועוד ספרים טליתות וציציות
   ספרי ילדים קומיקס     ספרי התודות     תנ"ך ופרשת השבוע     סידורים ומחזורים             
 
  הצג את כל הקטגוריות...  
 
 
 
חנות  ברסלב
 
דף ראשיחנותספריםספרי ברסלבסט נוסטלגיה - 200 שנה לפטירתו של רבי נחמן מברסלב
 
 
 
   חיפוש
 
               
 

 
 פרטי המוצר פרטי המוצר
 

 
סט נוסטלגיה - 200 שנה לפטירתו של רבי נחמן מברסלב   arrow Email This Item        arrow
 
מו"ל   רבי נחמן מברסלב


רבי נחמן מברסלב (התקל"ב-התקע"א 1772-1810) היה מן ההוגים המקוריים ביותר בעולמה של היהדות. ערש לידתו היה נטוע בעולמה של תנועת החסידות, בהיותו נינו של מייסדה רבי ישראל בעל-שם-טוב, אשר בביתו נולד. בימי חייו הקצרים והסוערים פרץ רבי נחמן כבר לפני יותר ממאתיים שנה דרך חדשה ומיוחדת, אשר נשארה חיונית ומרתקת גם בימינו. תורתו ואימרותיו נפוצות וידועות, ספריו נלמדים על ידי אנשים מכל הגוונים והזרמים, וציון קברו בעיר אומן באוקראינה הפך לאחד המקומות הידועים ביותר בעולם היהודי. עשרות אלפי אנשים נוסעים לעלות על קברו במשך כל השנה ובמיוחד בימי ראש השנה, על פי צוואתו ובקשתו.
תורתו של רבי נחמן נדפסה בספריו ("ליקוטי מוהר"ן", "סיפורי מעשיות" ו"ספר המידות") ובספרי תלמידו הגדול רבי נתן. במשנתו היתווה רבי נחמן דרך ייחודית של אמונה ושמחה, של התמודדות עם קשיי החיים מתוך התחזקות ותקווה, אהבת ארץ ישראל ועם ישראל, והדרכה מיוחדת לכל אדם כיצד לגלות את שירת החיים מתוך חיפוש נקודות טובות בעצמו ובזולתו. רעיונותיו מהווים מקור לימוד ודרך חיים לחסידיו, ומקור השראה לסופרים ומשוררים, אנשי רוח ואמנים.

 

בשמחה תמיד - אוגדן מופלא ויחודי המשלב מדברי תורתו וחוכמתו של רבי נחמן מברסלב, בהוצאה מיוחדת לכבוד 200 שנה לפטירתו.

מכיל בתוכו:

 

ספר חודשי השנה "בשמחה תמיד" - דברי אמונה והתחזקות סביב מעגל השנה, מתורתו של רבי נחמן מברסלב, הספר כולל 24 עמודים בפורמט אלבומי בעברית ובאנגלית, ומכיל רעיונות סביב מעגל השנה מתוך תורת רבי נחמן מברסלב. הספר אינו קיים בשוק וניתן לרכישה במארז זה בלבד. את הספר כתב הרב עופר גיסין, עורך הכרך "רבי נחמן מברסלב" בסדרת "עם הספר" של "ידיעות ספרים" והעורך הראשי של הסדרה המחודשת של כתבי רבי נחמן מברסלב בהוצאת מכון אב"ן שתיה.

 

דיסק שירי חסידות ברסלב - בהפקה ייחודית בביצוע מיטב הזמרים והנגנים,  כולל 13 ניגונים שהולחנו ע"י רבי נחמן מברסלב ותלמידיו, בעיבודים ייחודיים ומקוריים ובהפקתו המוסיקלית של איציק ליכטנפלד, מי שהיה מפיקם של להקות ישראליות פופולאריות ("משינה"). זהו הדיסק הראשון שליכטנפלד מפיק מאז חזר בתשובה לפני כחמש עשרה שנים.

את השירים באלבום המזכרת, מבצעים מיטב הזמרים חסידי ברסלב:
שולי רנד, אברהם אבוטבול, ישראל דגן, עדי רן, אהרן רזאל ויוסף קרדונר. כמו כן משתתפים בדיסק מיטב נגני המוסיקה היהודית כמו נגן הקלרינט חיליק פרנק, הכנר גדי פוגטש, והגיטריסט והמעבד נחמן הלביץ. הזמר שולי רנד מבצע בדיסק את השיר שירת העשבים וכן ביצוע מרגש של השיר ידיד נפש בניגון ברסלבי מיוחד. עוד בדיסק כל העולם כולו גשר צר מאד, מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד ושירים נוספים.

 

גיליון בולים מיוחד - גיליון ייחודי המוקיר את פועלו ודמותו של רבי נחמן, בבול נראה מבנה הקבר, שהוקם בידי אלמנתו של רבי נחמן מיד לאחר פטירתו.
המבנה ניצב בין המצבות העתיקות של בית החיים הישן של אומן, שבו נטמנו אלפי יהודים שמתו על קידוש השם בפרעות תקכ"ח (1768). במלחמת העולם השנייה נהרס ציון קברו של רבי נחמן בהפצצות. כאשר בנה השלטון הקומוניסטי בשנת 1947 שכונת מגורים על שטח בית הקברות ההרוס, רכשו חסידי ברסלב את שטח הציון ובנו עליו בית. בשנת 1998 הם הצליחו לרכוש את כל שטח בית הקברות ולהקים בית כנסת וחצר לקליטת המבקרים הרבים. ברקע הציור מצד ימין, על ההר שמול בית החיים, נראה בית הכנסת הישן של חסידי ברסלב בעיר אומן, הקיים עד היום. בית הכנסת הוחרם בידי הקומוניסטים ושימש כבית חרושת. עד היום לא הצליחו חסידי ברסלב לגאול את בניין בית הכנסת ולהחזירו לקדושתו.

בשובל הבול – דברי רבי נחמן מברסלב: "והעיקר לא לפחד כלל", וחתימת הרב: "נחמן בן מורנו הרב (במו"ה) שמחה זצ"ל".
בגיליון הבולים נראה חלקם הראשון של דברי הרב שבשובל: "כל העולם כולו גשר צר מאוד". הנוסח המקורי של הדברים הוא: "ודע שהאדם צריך לעבור על גשר צר מאוד מאוד והכלל והעיקר - שלא יתפחד כלל" (ליקוטי מוהר"ן, חלק ב', מ"ח).


ברקע של שולי הגיליון נראה כתב ידו של הרב וציטוטים מדבריו:
"יש עניין שנתהפך הכל לטובה" (ליקוטי הלכות מנחה ה' ה'); "מצווה גדולה להיות בשמ

  לחץ כאן להגדלת התמונה
סט נוסטלגיה - 200 שנה לפטירתו של רבי נחמן מברסלב
  לחץ כאן להגדלת התמונה
סט נוסטלגיה - 200 שנה לפטירתו של רבי נחמן מברסלב
 
 
מק"ט:   7-1075
 
המחיר שלנו:   3.20 $ USD 3.20
 
מחיר קטלוגי:   20.50 $ USD
 
החיסכון שלך:   85%
 
כמות:  
  
    1
 

 
סה"כ לא כולל משלוח:   3.20 $ USD
 
עלות המשלוח >>>>>   
למידע על מחיר משלוח לחץ כאן
 
   הזמן עכשיו!   
 
 מוצרים נבחרים נוספים בנושא זה מוצרים נבחרים נוספים בנושא זה
 
 
 
 
אחורה  1 2 3  קדימה
 
 
   
 
 
פתח ארגז כלים